Креативні скульптури з дерев’яного сміття

Велетень

Щось я останнім часом дуже сильно ‘’присів’’ на дерево :). Практично кожного дня спостерігаю, як стрімко розвивається мистецтво дерев’яної скульптури і які ж креативні і надзвичайні роботи видають нам митці з усього світу. Так що сьогодні ми знову  приділимо увагу дереву, а саме датському художнику Томасу Вінтеру.

Ще з дитинства Томас дуже любив дерев’яні домівки на деревах і сам їх будував. Таке дитинство визначило його професію – він став теслярем.

Але практично зразу Томас Вінтер зрозумів, що просто обробляти дерево йому не дуже цікаво, і у 2005 році він поступив у школу дизайну. Під час навчання він максимально намагався відійти від шаблонів і для своїх робіт використовував все, що було під руками. Одного разу з цілого контейнера фанери він зробив 3000 шпаківень, які розіслав по всьому світу.

Страшила

Після завершення школи він відкрив свою майстерню в Копенгагені, де займається виготовленням фігурок, меблів і різноманітних арт-інсталяцій. Але особливою його пристрастю є звільняти місто від непотрібної деревини і збирати з нього величезні і дуже милі скульптури.

Велетень

Практично кожного дня Томас виходить на полювання за дерев’яними досками і взамін сміття наповнює рідне місто надзвичайними скульптурами!

Вовк

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>