Друге життя Колоса Родоського

Колос Родоський

Нещодавно дізнався цікаву новину – скоро у Родосі знову з’явиться символ цього міста, а також одне з семи чудес світу – статуя Колоса Родоського.

Статуя Колоса з’явилася ще у 292 році до нашої ери на честь богу сонця – Геліоса, покровителя Родоса. Матеріалом для нього став метал, який був отриманий з переплавки зброї і осадних машин, що залишив на Родосі один з завойовників. Однак вже через 66 років статуя впала після сильного землетрусу. Наступні 900 років було багато спроб поставити Колоса на місце, однак успіхом вони не увінчалися, і статуя весь цей час пролежала на землі. Ну а у 654 році сарацини, що загарбали Родос, розбили статую на безліч шматків і продали їх торговцю з Сирії.

І ось тільки зараз мер міста Родос заявив, що статуя Колоса буде відновлена. За реалізацію цього гучного проекту вже виявили бажання взятися найвідоміші скульптори і архітектори світу.

Весною 2015 року на острові відбудеться конференція, присвячена відновленню Колоса Родоського, де вчені обговорять деталі реалізації цього проекту.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>