Дивовижні меблі від студії Nucleo

Табурет

Як часто для вас виникало питання щодо вибору мебелі для свого помешкання? Італійська студія дизайну Nucleo, відома своїм нестандартним підходом до роботи, може запропонувати вам дуже специфічне вирішення даного питання.

Вони пропонують меблеву колекцію з… органічних матеріалів і промислової смоли! Ззовні ці столи і стільці більше нагадують природні копалини, але ж ніяк не дизайнерські меблі.

Як зазначає директор студії П’єрджорджіо Робіно, з промисловою смолою працювати надзвичайно важко, однак саме це матеріал дуже часто використовується для підлог в італійських лікарнях, школах і кафетеріях, адже вона набагато міцніша бетону та і виглядає ця поверхня дуже ефектно!

Cтіл

За весь час свого існування креативні співробітники студії видали зразу декілька меблевих проектів. В проекті Souvenirs of the Last Century старі меблі у смоляному покритті набули нового життя. А в проектах Quartz і Jade двохсотлітній італійський дуб став справжнім витвором мистецтва.

Роботи студії Nucleo вже давно відомі про всьому світі і подорожують по таких країнах, як Франція, Німеччина, Бразилія, США і інших країнах.

Cтільці

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>