Cкульптор-одинак і його дивовижні Замки

Ра Полет

Продовжуємо наші розповіді про митців-диваків (на перший погляд…).  І сьогодні наш герой Ра Полет.

 Ра Полет – скульптор, що вже ось 25 років кожного дня створює дивовижні замки у скалах Нью-Мехіко.

Спочатку він вирушає на пошуки чергової печери, тестує її – наскільки легко вона піддається ріжучим інструментам і починає працювати. Завдання, що ставить перед собою митець – поглибити і максимально їх розширити. В результаті виходить ціла система, зв’язаних між собою залів. Завершальним етапом є обробка вишуканою різьбою . Кожна печера після втручання Ра стає справді унікальною!

Печера

Цікавий факт, що займається цим Ра повністю самотужки, хоча поруч з ним ще завжди вірний пес.

У печерах  Ра прорізає також багато вікон, куди проникає яскраве сонячне світло. Завдяки цьому його печерні замки виглядають просто космічно! Сам Ра каже, що ці замки – це його спосіб самовираження у цьому житті.

Нещодавно про нього навіть зняли фільм – ‘’CaveDigger’’, який навіть був номінований на Оскар, як кращий документальний фільм.

Звісно ж, своїми творіннями митець хоче ділитися і з людьми, адже, на його думку, саме в такій печері кожен може відчути всю велич нашого світу!

Одним з таких замків, що відкритий для відвідування – є ‘’Вікна Землі’’…

Дивовижні узори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>