Нова казка Андерсена


У літературі епохи Андерсона сталося неймовірне – вдалося знайти рукопис невідомої раніше казки, яка була написана самим Гансом Хрістіаном Андерсеном. За попередніми даними, цей витвір мистецтва був написаний майбутнім письменником ще під час навчання в школі.

Нагадаємо, що Ганс Хрістіан Андерсен є датським письменником і поетом, автором всесвітньо відомих казок, які користуються скаженою популярністю не лише у дітей, але і у їх батьків. Серед таких творів: “Бридке каченя”, “Стійкий олов’яний солдатик”, “Нова сукня короля”, “Принцеса на горошині”, “Оле Лукойе” і усіма улюблена ще “Снігова королева”.

Варто відмітити, що популярність Андерсона не згасла досі. Зараз можна знайти величезну кількість сувенірів і різноманітних предметів з його зображенням або героїв його неймовірно цікавих казок. Серед таких предметів можна зустріти красиві подарункові пакети, листівки, статуетки і так далі.

“Сальна свічка”, підписана ім’ям великого казкаря, знаходилася в коробці серед п’ятнадцяти кілограмів різноманітних паперів.

З достовірних джерел стало відомо, що ще в жовтні поточного року його вдалося знайти в архіві міста Оденсе. Щасливчиком – той, кому вдалося першим потримати цю казку, виявився спеціаліст із місцевої історії. Провівши ретельну експертизу, яка тривала близько двох місяців, висококваліфіковані фахівці-дослідники творчості письменника підтвердили остаточно його достовірність.

Вони дійшли висновків, що Андерсен написав цю казку в юності, а стиль дуже схожий з його роботами 1822-1826 років, коли Андерсен відвідував латинську школу. На сторінках твору розповідається про життя свічки. Молодий казкар розповідає про пошук місця в житті і конфлікті внутрішньої суті і дуже непростого навколишнього світу. В результаті, самотня і така, що втратила віру в себе, свічка зустрічає вогонь розуміє в чому все-таки її призначення.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>