Бот – 1 і 2 Макса Кідрука: мої враження

Maks_Kidruk__Bot

Якось так склалось, що останнім часом мені дуже складно знайти цікаві книжки для проведення вільного часу. Дуже багато книжок я не зміг навіть дочитати, деякі ледве осилив. І ось рідні Dance Family подарували на день народження дві частини Бота Макса Кідрука.

Перед цим я дуже багато чув про цей роман, і мені було дуже цікаво, що уявляє собою українська наукова фантастика.

Одже перша частина…

Не буду передавати сюжет, на мою думку це у даному пості зайве. Але скажу свої враження – саме стосовно сюжету – тверда ‘’3’’. Все тому, що вже всередині роману дуже багато було прогнозованих моментів стосовно того, що буде далі. Хоча фішка з новими зараженими серед робітників дослідницького центру трохи полоскотало нерви – але це всього декілька розділів роману.

Але СЛОВО Макса – воно просто неймовірно чарівне. Вас затягує у перепетії роману с перших же строк. Ефект не гірше, ніж якомусь там 4D. І в певні моменти, навіть коли було зовсім нецікаво, ви розумієте, що СЛОВО не дасть вам відірватися від книжки.

Не можна не згадати про наукові знання Макса Кідрука і як майстерно він їх влив у свій роман. Це унікально і так само заслуговує на овації!

Дуже чекав завершення, яке ну зовсім не справило враження. Чесно, після такого завершення за продовження брався трохи неохоче.

Друга частина – абсолютно нецікавих для мене з десяток перших глав про перепетії процесу зараження в Еквадорі. Зате потім… Ух, понеслось…

За подіями другого роману я просто не встигав, Макс значно перевершив себе у всьому, якщо брати до порівняння першу частину. І сюжет більш цікавий, і СЛОВО – зовсім… НОВЕ і не менш захоплююче!

І кінцівка вже вийшла дуже навіть інтригуюча, але це ще не кінець, вже дуже скоро ми можемо побачити БОТ 3, чого я особисто дуже чекаю.

Прекрасні романи нашого співвітчизника, всі свої премії Макс Кідрук здобув не дарма. Читати всім! (більш ніж впевнений, що буде цікаво і для дівчат).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>