Your Choice – всебічний простір для розвитку у Львові

Your Choice

Сьогодні я хочу розповісти про новий креативний і надзвичайно комфортний творчий простір у Львові – ‘’Your Choice проект свідомості’’.

Так, як видно з назви, наряду з творчістю, цей проект направлений на особистий розвиток людини.

Що ж уявляє собою цей простір? Насправді, кожен, хто туди потрапить, зробить свій висновок, але спробую розповісти про Your Choice з точки зору статистики.

У цьому просторі проходять як постійно діючі проекти, так і разові. Основну орієнтацію простору я б визначив, як медитативно-йогічна. Але там проходить і безліч інших – цікавих, і навіть – унікальних заходів. Організатори наголошують, що вхід на всі події платний, але вартість кожен з гостей визначає сам – ось така от цікава система! Ну а тепер докладніше…

З постійно діючих занять потрібно відзначити ранішню йогу від Сергія Кіндзерського по вівторкам і четвергам і вечірній стретчінг від Інни Кіски по середам і п’ятницям. Також по неділям зранку, як правило, проводиться нідра-йога від Володимира Кіски.

Крім цього, у цьому просторі проводяться різносторонні медитавні практики, живі – камерні концерти, лекції-дискусії про здоровий спосіб життя, художні виставки, танцювальні майстер-класи і джеми тощо.

‘’Меню’’ заходів простору Your Choice постійно оновлюється, адже організатори відкриті до цікавих і пізнавальних пропозицій, метою яких я розкриття творчого, фізичного і внутрішнього потенціалу людини. А, отже, провести свій захід можете спробувати і ви, написавши на сторінку проекту. Також на цій сторінці ви можете щотижня слідкувати за розкладом подій у просторі.

Це дійсно унікальний, а головне – абсолютно відкритий простір у місті Львові, що неодмінно надасть вам наснаги, заспокоїть і відкриє у вас нові грані для особистого розвитку!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>