Школа анімації для дітей у Львові

Діти малюють
4 березня у Львові стартує цікавий проект для дітей – Школа анімації. Протягом місяця діти молодшого шкільного віку власноруч, з допомогою викладачів, будуть створювати спражній мультфільм, який презентують вже 01 квітня.


Анастасія Горай – координатор анімаційної школи, запрошує долучитись до створення мультфільму всіх бажаючих, навіть, якщо дитина немає початкових навичок до малювання; у школі все детально покажуть і пояснять. Також до створення мультфільму долучать гурток хорового співу УДЮМК Шевченківського району, діти з якого створять музичний супровод до мультфільму.

 
Крім практичної роботи над мультфільмом, дітям розкажуть про історію і розвиток анімації.

 

План роботи школи такий:
- 4 березня на дітей очікує ознайомча лекція і обговорення концепції майбутнього мультфільму;
- з 6 березня почнеться робота над мультфільмом, створення – малювання персонажів;
- з 11 березня почнеться процес анімації мультфільму;
- останній тиждень будуть працювати над монтажем і озвучкою мультфільму.

 
Насамкінець вже дорослі дяді і тьоті оброблять весь матеріал у комп’ютерних програмах.

 
Організатори обіцяють, що абсолютно кожній дитині знайдеться робота при створенні мультфільму, при необхідності заняття будуть довшими, а діти – поділені на группи. В разі успіху даної школи, її обіцяють запровадити на постійній основі.

 
Якщо вас, шановні батьки, зацікавила дана інформація, то зареєструватися можна через електронну адресу udymk.sh@gmail.com, або зателефонувавши за номером 0507471221. Участь у даній школі абсолютно безкоштовна!

 
Заняття будуть проходити у понеділок та у середу з 16 00 у приміщенні клубу “Дозвілля” (м. Львів, вул. Замарстинівська,71).

 
Особисто я з нетерпінням буду чекати прем’єри мультфільму.

Школа анімації для дітей у Львові: Один коментарій

  1. Здравствуйте!
    Я журналист канала СТБ! У нас открывается новый проект, который покажет и расскажет, как люди идут к своей цели несмотря ни на что. Пишу вам о сотрудничестве. Возможно, у вас есть дети, которые хотят нарисовать/сделать мультфильм для высокой цели.
    Буду очень признательна за помощь в их поиске, взамен можем предложит немного рекламы на нашем проекте в будущем.
    Мы ищем детей, которые не просто хотят сделать мультфильм, а к примеру : мультфильм будет посвящен отцу, который находится в зоне АТО, или девочке/мальчику любимой, или мама/папе, которую никогда не видели…

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>