Проект ‘’Бути частиною великої історії’’

Увійти в історію
Сьогодні я вам хочу розказати про незвичний, але дуже цікавий проект ‘’Бути частиною великої історії’’.

Як кожен з нас може увійти в історію? Я думаю, багато хто з нас не раз задавав собі це питання. І ось, завдяки цьому проекту ви можете отримати на нього ‘’специфічну ’’ відповідь.

Що ж уявляє собою даний проект? – Це певний симбіоз сучасного арт-мистецтва і споконвічних питань людства. Зайшовши на цей сайт ви можете залишити свій варіант відповіді на це питання. А вже потім митці з усього світу на основі ваших відповідей будуть створювати унікальні арт-об’єкти у формі кінетичних скульптур. Серед відомих творчих команд, які беруть участь у проекті – Marshmallow Laser Feast, Ruairi Glynn і Studio Roso.

Митці кожної з країн-учасниць будуть створювати окремі скульптури на основі відповідей своїх співвітчизників. А також всі митці разом, на основі відповідей людей з усього світу, створять неповторний арт-об’єкт з використанням найсучасніших технологій, який буде представлений у Лондоні вже зовсім скоро – 01  жовтня 2013 року. А потім виставка вирушить у турне країнами, які брали участь у створенні цих скульптур.

Нажаль, Україна офіційно не бере участі у цьому проекті, але написати свій варіант відповіді на споконвічне питання можуть всі охочі з усього світу, у тому числі і українці.

І хоч часу лишилось вже зовсім мало, на сайті ще приймаються відповіді, а це означає, що митці ще працюють. Тому поспішіть і ви стати частиною цього неординарного проекту!

Найактивнішим організатори обіцяють призи і можливість виграти подорож до Шотландії – батьківщини проекту.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>