Підтримайте мою ідею на “Дрімз кам тру”

Танцуючі діти
Сьогодні, дорогі читачі, я б хотів просити вас про просту, але таку важливу для мене послугу. Вся справа у тому, що компанія Nescafe проводить черговий конкурс на отримання грантів на здійснення найцікавіших ідей.

Моя ідея, а також маленька мрія, полягає у відкритті школи сучасних танців для дітей у Львові. На жаль, у нас у Львові, в основному, функціонують студії танцю, які окрім як потанцювати під завчені рухи – хореографію, нічого молоді не несуть. До того ж, немає жодної подібної студії у Львові, а дітям у віці 3-4 років пропонують навчатися якомусь конкретному стилю, хоча їм в такому віці головне Рухатися; і якраз через поступове усвідомлення радості Руху я планую, за допомогою професійних викладачів, прививати, а не нав’язувати, дітям любов до танцю.

До 10 років діти в нашій школі знайомитимуться з ”природою” танцювальних рухів і азами танцювальних стилистик сучасного танцю, а вже з 10 років будуть вибирати конкретний стиль танцю, який саме їм до душі!

Якщо когось цікавлять подробиці, із задоволенням відповім на усі питання в коментарях.

Підтримайте мене, будь ласка!

P.S. І ще, можу обіцяти, що не дивлячись на результати конкурсу, моя ідея все одно здійсниться!

Підтримайте мою ідею на “Дрімз кам тру”: Один коментарій

  1. Дякую, друзі, за підтримку! У найближчий рік проект буде реалізований (трохи в іншому форматі), кто має свої думки по даній ідеї, буду радий допомозі і зворотньому зв’язку!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>