Марафон імпровізації ”Impro People”

Марафон імпровізації

Вітання читачам! Продовжуємо тему творчих і креативних проектів у Львові… Я вже розповідав про свій курс тижневий курс Impro  World; поки у нас ще не було старту першого потоку, старт якого я планую на середину жовтня. Але водночас сьогодні я хочу анонсувати великий онлайн марафон з імпровізаційних практик ‘’Impro People’’, який буде стартувати вже 10 вересня 2020 року.

У нашому житті завжди поруч ідуть два величезних кити – Планування і Імпровізація! І як би не хотіли і не прагнули жити по плану, Життя завжди вносить свої корективи. До того ж, людина, яка зациклена лише на одній справі і живе тільки нею, у разі любої зміни структури, обставин чи елементарно провалу проекту, залишиться перед реальністю і водночас нерозумінням – як рухатись далі?

Ніби все так банально і зрозуміло, але все, насправді, не так просто!  Для більшості людей, що марять і живуть чимось одним, життя поза цим вже не існує. І це лише один з прикладів… Але є очевидний факт – життя багатогранне, і щоб знайти, відчути і зрозуміти своє особисте Щастя, людина має бути відкрита до Світу, готова постійно ловити і цінувати момент Тут і Зараз, уміння адаптуватись до різних життєвих ситуацій.

Подібну ситуацію пережив і я, і саме імпровізаційні практики допомогли мені нарешті зрозуміти своє призначення, чим я можу бути корисним іншим людям, вміти приймати життєві ситуації, проживати різні емоції, але не западати на них, розуміти і приймати людей такими, як вони є.

Звісно ж у тих, хто читає цю статтю, може бути насправді все прекрасно, чудово і натхненно(за що я завжди радію від душі)! Але завжди можна і, на мою думку, варто шукати і пізнавати щось абсолютно нове, здобувати нові знання і досвід, що неодмінно збагатить ваше життя!

Тому запрошую вас на марафон з імпровізації тривалістю 21 день, структура його буде виглядати так: щоденні завдання, на виконання яких вам знадобиться не більше 15 хвилин на день, вебінари по тематиці імпровізації, тренінги і онлайн класи від запрошениїх гостей, додаткові приємні сюрпризи. Будемо працювати з вами над руховими практиками, трохи співати, знімати зажими за допомогою театральних практик і звісно мистецтво красномовства, як же без нього!  Вартість всього 150 гривень, зареєструватися на марафон і сплатити вступний внесок можна тут.

Якщо у вас виникли якісь питання, можете задати їх у коментарях до цієї статті. А назагал – це буде  дивовижна трьох тижнева подорож у світ нових можливостей і обов’язково– з індивідуальним підходом до кожного учасника!

Я вже у передчутті, чекаю вас на марафоні!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>