Майстерня перфоменсу у Києві

Перфоменс

Хочу анонсувати вам цікавий соціально-танцювальний проект, який стартує завтра в Києві.

 

Організатором і ведучою проекту буде Ніна Ходорівська: мім, журналіст і танцівниця, а також студент магістерської програми з дослідження перфомансу університету Хельсінкі і Уоріку.

Основна ціль цієї майстерні перфоменсу, яка має назву “Політичний потенціал танцювальної імпровізації” – відхід від життєвих статусів, відчуття свободи у житті, усвідомлення своєї ролі у ньому, і, як наслідок, народження нових ідей для розвитку світової спільноти, і досягати цього учасники майстерні будуть саме за допомогою танцювальної імпровізації.

У програмі майстерні: танцювальні техніки розслаблення-напруження, принципи взаємодії з партнером в контактній імпровізації, танцювальна імпровізація – вільний танець, театр образів Аугусто Боало, гімнастика для міма Етьєна Декру, stretching, акторські тренінги. Якшо учасники майстерні виявлять бажання, то протягом цього курсу буде підготовлений вуличний перфоменс, або перфоменси.

Отже заняття відбудуться 20, 21, 24, 26, 27, 30 червня і 1, 3, 4 липня у центрі ‘’Сат Нам’’ з 12-00 до 14-30, що знаходиться на вулиці Кіквідзе 9/12. А участь у майстерні є абсолютно безкоштовною. Але Ніна дуже просить всіх охочих відповідально поставитись до участі у майстерні, і не пропускати заняття.

Для реєстрації потрібно написати листа на електронну адресу khna89@gmail.com,  де вказати рід своїх інтересів і чому саме ви хочете взяти участь у цій майстерні.

Я вважаю, що ідея надзвичайно цікава, і буде дуже корисною абсолютно всім, кому цікавий сучасний танець. Сподіваюся, що цей проект буде успішним і буде процвітати і надалі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>