Йога день у Львові

Йога день

Йога – як багато заховано у цьому понятті. Для декого це засіб розслабитися після важких трудових буднів, для декого це спорт, у якому можна завжди бути у гармонії з собою, ну а для більшості – це спосіб життя! Останнім часом йога все більше набуває популярності у Львові, причому розвивається не тільки хатха напрямок, але і різні духовні йогічні практики.

Саме з метою популяризації здорового способу життя (а йога – це не тільки тілесні і духовні практики, але ще і здорове харчування, наша поведінка і т.д.) об’єднання ‘’DimYogа’’ започатковує щомісячну подію ‘’Йога день’’, перша з яких відбудеться 6 липня в анти кафе ‘’Communa’’.

На вас чекає виступ dj T-One з спеціальним медитативним сетом, вега частування, кінозал, розпис тіла хною, звісно ж, заняття з йоги і ще безліч чого цікавого.

Почасової програми ще немає, думаю, вона з’явиться на днях. Ознайомитися з нею ви зможете тут.

Приємно відзначити , що цей захід створений не просто для пропаганди якогось напрямку йоги, а має за мету роз’яснити людям саме комплексну суть вчення йоги і його вплив на наше життя.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>