Дітям про мистецтво


Нещодавно в інтернеті натрапив на досить цікаву київську організацію “Культурний Проект”, основна мета якої – популяризація мистецтва серед населення. Хтось скаже, що таких організацій знає багато, і буде правий. Але “Культурний Проект ” унікальний тим, що окрім теоретичних лекцій дає можливість кожному бажаючому саме завдяки практичним методикам долучитися по прекрасного світу мистецтва. Діяльність цієї організації полягає в організації теоретично-практичних занять з мистецтвознавства як для “людей мистецтва”, так і для  населення загалом.

Сьогодні хочу вам розказати про новий проект організації, що мене особливо зацікавив – з 24 січня 2013 року стартує курс “Дітям про мистецтво”, на якому дітей будуть знайомити з історією світового мистецтва.

Такі заняття дадуть можливість дітям дізнатися про історію мистецтва в пізнавальній і доступній формі. Діти зможуть не лише пізнати прекрасний світ мистецтва архітектури, живопису, скульптури через лектора-художника, але і самі стануть художниками під час практичних завдань.

Всю теорію, що почують і побачать діти, вони будуть засвоювати на власному досвіді – через творчі завдання.

Вивчаючи живопис, діти будуть працювати фарбами і  засвоювати художні поняття. Під час занять по архітектурі діти розвиватимуть просторове мислення, а розвиток мистецтва скульптури пізнаватимуть за допомогою занять з пластиліном і глиною, що дасть їм можливість відчути об’єм.

Основне завдання курсу – зацікавити дитину  мистецтвом і розширити її можливості пізнання світу.

Набір на цей курс, наскільки мені відомо завершений, але, думаю, що курс ще буде повторюватися і не раз.

Про інші цікаві мистецькі курси, а також діяльність організації, ви можете дізнатися тут.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>