Бібліотека vs Інтернет

Бібліотека
Ми часто чуємо останнім часом, що українці вже практично не читають книжок, а всю потрібну інформацію знаходять в Інтернеті. А в чому секрет успіху електроніки і інтернету – в доступності, звісно що.

Так, безумовно, книжки також доступні  в магазинах і для тих, хто не має коштів, в бібліотеках. Але до них треба ‘’йти’’, у прямому і переносному значенні цього слова. А люди в нас час дуже лениві у цьому плані. А інтернет завжди під боком, любу інформацію отримаєш, не піднімаючись з дивану.

Так от, у Нью-Йорку знайшли досить оригінальне, але від того не менш просте вирішення данної проблеми: розмістили спеціальні міні-бібліотеки  на вулицях міста.

Ці бібліотеки – це державний проект, за допомогою якого мешканці Нью-Йорка мають можливість безкоштовно читати книги просто на вулицях міста.

Вибір книжки

Як і в бібліотеці, ви повинні повернути або обміняти ті книжки, що вже прочитали, щоб бібліотека не спустіла.

Думаю, що, враховуючи слов’янський менталітет, цей проект навряд чи прижився в Україні :), але однозначно потрібно щось робити для відновлення значимості Книги в українському суспільстві.

А як ви вважаєте, шановні читачі, чи здатен Інтернет повністю замінити Книги?

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>