Міжнародний фестиваль ”Місяць авторських читань” у Львові

Авторські читання

Львів, на мою думку, можна по праву називати столицею фестивалів в Україні. І ось цього року він поповниться ще одним, на цей раз – літературним фестивалем – ‘’Місяць авторських читань’’.

Але фестиваль цей родом не з України, – це один з найбільших літературних європейських фестивалів. Його було започатковано ще у 1999 році у Чехії. Організатором на протязі всіх цих років виступає чеське видавництво ‘’ Větrné mlýny’’. Щороку фестиваль запрошує до себе Почесного Гостя – якусь з європейських країн. Протягом цих років гостями фестивалю були такі країни, як Білорусь, Франція, Словенія, Німеччина тощо. І ось цього року гостем буде Україна!

Авторські читання будуть відбуватися з 1 липня по 04 серпня 2015 року у чотирьох  країнах і п’яти містах – Львів (Україна), Острава (Чехія), Кошице (Cловаччина), Брно (Чехія), Вроцлав (Польша). У фестивалі приймуть участь 31 український письменник, серед яких Оксана Забужко, Олександр Михед, Сергій Жадан, Юрій Винничук, Любко Дереш тощо і 31 учасник з Чехії, Польщі і Словаччини.

Під час фестивалю всі учасники гастролюватимуть по всіх 5 містах учасниках, щоб їх поезію і прозу могли почути максимальна кількість людей!

У Львові фестиваль стартує 4 липня і завершиться 03 серпня 2015 року. Локація виступів – ‘’Дзига’’, що по вул. Вірменській 35. Також 16 липня 2015 року відбудеться концерт Ярослава Рудіша і Kafka-band
(Театр Леся Курбаса, вул. Л.Курбаса 3).

Ознайомитися з повною програмою фестивалю і всіма його учасниками ви можете на офіційному сайті фестивалю.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>