Літературний проект ”Читайте Нас, Пожалуйста!”

Читайте Нас, Пожайлуйста

Нещодавно я познайомився з талановитим поетом-футуристом з Дніпропетровська Олександром Шакіровим, що створив в соціальній мережі‘’В контакте’’ надзвичайно цікавий проект ‘’Читайте Нас, Пожалуйста’’, про який я і хочу вам сьогодні розказати.

Суть проекту у тому, щоб популяризувати творчість талановитих поетів і  прозаїків, які не мають можливість широко заявити про себе в Україні, і тому пишуть тільки через свої сторінки соціальних мереж і своїх пабліків ‘’В контакте’’.

Ви просто пропонуєте новину у групі ‘’Читайте Нас, Пожалуйста’’, виконуєте дрібні умови, що описані у групі, і ваша творча реклама з’являється у групі (з посиланням на ваш паблік). До того ж Олександр пропонує винагороди для поетів і прозаїків, що захочуть заявити про себе через цей паблік. Ну а наприкінці року Олександр анонсує видання книги з творами авторів, що будуть публікуватися у групі протягом року. А гроші від продажу всього тиражу книги будуть спрямовані дитячим будинкам.

Також Олександр запрошує до співпраці спонсорів і меценатів, щоб цей проект міг не тільки жити, але і розвиватися.

Паблік ще звісно дуже молодий і тому потребує підтримки всіх, кому не байдужа доля української поезії і прози. Долучайтесь до пабліку, запрошуйте друзів, хто може – допомагайте матеріально. І, звісно ж, слідкуйте за розвитком сучасної української літератури!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>