Анна Шпилевська: ”Симфонія хаосу”

Симфонія хаосу
Сьогодні я хочу розповісти вам про молоду письменницю Анну Шпилевську, а саме – поділитися враженнями про її книгу ”Симфонія хаосу”, що складається з авторських оповідань та віршів.

Перше, про що хочеться сказати – це фірмовий стиль поетеси. Читаються оповідання дуже легко і інколи навіть складається відчуття, що ти сам присутній у вирі подій; сам ”текст” дійсно захоплює!

Щодо змісту оповідань – в основному вони про українську автентичну культуру, про життя українського села і чарівне поєднання божественної сили і містичних подій. Це, я також вважаю, великий плюс; вже трохи почала набридати ”сучасна” українська література. Частина оповідань – про кохання, зраду, сумніви.

Щодо моралі оповідань Анни – це віра у Господа, доброта, любов, що, знову ж таки, у нашому урбаністичному світі надзвичайно цінно і корисно. Але от мені, наприклад,  подобаються книги, де ”вічні цінності” поширюються за допомогою цікавого і нестандартного сюжету, чого я у книзі Анни для себе не знайшов.

А от щодо самого враження про конкретні оповідання, то вони досить різні. Практично у всіх дуже цікава розкрутка сюжету, а от кінець якійсь дуже банальний. ”На русалчин великдень” – одне з найцікавіших  оповідань, як видно з назви, про русалок і вірування, що з ними  пов’язані. Але кінцівка, знову ж таки, банальна, яка фактично нівелює закрученість сюжету оповідання.

Тематика кохання в оповіданнях Анни подається з особливою реалістичністю; мене ці оповідання про кохання чомусь зовсім не зворушили. Виняток становить романтична ”Лірика”, яка зачаровує і сповнює серце ще більших почуттів.

Надзвичайно вразило заглавне питання ”Симфонія Хаосу”, правдиво і чітко написано. Також усього за шість абзаців Анна точно визначила, який вплив на наше життя має музика.

Присутні також у книжці крилаті фрази Анни Шпилевської. Саме вони для мене стали найцікавішою частиною даної книги. Анна ще така молода дівчина, а говорить про цікаві, дорослі і актуальні речі.

Щодо віршів, то у Анни безумовний талант до їх написання. Щиро, цікаво і поетично!

Загалом можу сказати, що Анна надзвичайна дівчина, яка, як мені здалося, в одній книзі розказала все своє життя і розкрила себе багатогранною письменницею, у якої, я переконаний, прекрасне майбутнє.

Ознайомитися з творчістю Анни ви можете тут.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>