Розумні GPS-кросівки

Розумні кросівки

Популярність GPS навігаторів у світі зараз просто шалена і кількість пристроїв, куди вчені намагаються вживити цей модуль пошуку потрібного вам місця, щоразу зростає. Як виявилося, знайти необхідну адресу вам можуть допомогти і… кросівки.

Справа у тому, що ще у 2011 році приятелі-інженери Кріспіан Лоуренс і Аніруд Шарма і їх компанія створили смарт-взуття, а саме кросівки, які дотепер ще тестують близько 50 співробітників їх компанії. Але розробники нарешті анонсують, що вже незабаром це дивовижне взуття з’явиться у продажі, і стартують продажі з Індії – батьківщини Кріспіана і Аніруда.

Кросівки чомусь було вирішено випускати тільки у червоному кольорі. Працювати модуль у кросівках буде за допомогою спеціальної програми для смартфонів, яка, за допомогою Bluetooth буде керувати взуттям. Про необхідність змінити напрямок кросівки будуть повідомляти свого господаря за допомогою вібрації у лівій чи правій ступні.

Кріспіан каже, що він особисто перевірив роботу цих кросівок і без проблем дістався до потрібного місця, не заглядаючи у карти і не питаючись порад у перехожих. Як також кажуть розробники цього взуття, передусім воно буде корисне, звісно ж, туристам, а також дітям і людям з слабким зором.

Поки що єдиними проблемами на даний момент є те, що взуття працює від звичайних батарейок і Bluetooth-з’єднання часто є нестабільним. Однак розробники запевняють, що ці проблеми будуть вирішені у найближчому майбутньому.

Приблизна вартість таких кросівок буде коливатися в межах 100-150 доларів США. Вони навіть назву будуть мати – Lechal(у перекладі – ‘’візьми мене з собою’’). Вже зараз авторів цього проекту чекає попереднє замовлення на 25 000 пар, і ця цифра з кожним днем зростає. Також Кріспіан Лоуренс і Аніруд Шарма заявили, що частину прибутку від продажу вони будуть віддавати на проекти розробки взуття для людей з обмеженими можливостями.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>