Перший у світі готель з персоналом – роботами

Роботи

Сьогодні у нас в журналі знову тема науки. І, хоча сьогоднішню тематику, на мою думку, аж ніяк не можна прирівнювати до мистецтва, дуже вже хочеться дечим з вами поділитися.

Всі ми дивилися фільми про Термінатора і думали, що ж буде, коли наше життя заполонять машини.

Зараз більшість підприємців думають, що їх роходи значно знизяться, прибутки виростуть та і сервыс для людей можна покращити, коли для роботи використовувати не людський ресурс, а роботів. Звучить, як масло масляне. :)

Тим не менш, хто б ви думали…, японці вирішили активно впроваджувати цю ідею в життя! Гості готелю ‘’Henn-na Hotel’’ в місті Нагасакі, що відкривається у липні 2015 року, будуть обслуговуватися лише роботами, які були спеціально розроблені в університеті Осаки.

На рецепції вас зустрінуть три роботи, що, як завіряють винахідники, будуть здатні обслужити все по найвищому розряду.

Роботи-носильники і прибиральники допоможуть вам у скрутну хвилину. Ну а щоб відкрити ваш номер, і для забезпечення вашої ж безпеки, вам потрібно буде просканувати обличчя.

Середня вартість такого номера буде складати 40 фунтів.

Винахідники завыряють, що персонал який завжди ‘’в настрої’’, не просить збільшення зарплат тощо, здатен якісно вас осблужити при мінімально можливый вартості проживання.

А як вважаєте ви, шановні читачі? Чи можемо ми мирно і з користю для себе співіснувати з роботами?

Перший у світі готель з персоналом – роботами: 2 коментаря

  1. Я тоже считаю, что роботизация – дело хорошее, но вот сферы применения для нее нужно подбирать очень осторожно!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>