Олівці з паперу (китайська версія)

Гаджет

Ми вже багато розповідали в нашому журналі про еко-технології, що кожного дня роблять наше життя краще, і, що саме головне, – не шкодять довкіллю. Сьогодні поговоримо про ще один унікальний пристрій, що робить олівці з… паперу!

Що і говорити, з епохою комп’ютерних технологій, популярність олівця поступово спадає. Але, тим не менш, поки що, без олівця неможливо уявити нашого життя, а інколи він є просто незамінним помічником як на роботі, так і дома.

Такої ж думки притримуються і китайські дизайнери, що створили машину для виготовлення олівців з паперу А-4 формату. Всередині пристрою заряджені грифелі, і коли в пристрій ви подасте папір, він міцно обтисне грифель – олівець готовий!

Вчені кажуть, що особливо цей пристрій знадобиться в офісах, школах та університетах, де завжди багато відпрацьованого паперу, та і олівці постійно потрібні.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>