Міст в Амстердамі – міст майбутнього!

Міст

У той час, як у нас в Україні наш доблесний Автодор так і не може привести у порядок стан наших вулиць, в Амстердамі робот будує мости прямо у повітрі.

Так, ви все правильно зрозуміли. У нашому журналі вже неодноразово згадувались унікальні технології 3D друку, і  сьогодні ми побачимо ще один унікальний проект даної технології.

Стартап MX3D розпочав роботу над мостом у місті Амстердам, що має з’явитися вже у 2017 році. Спочатку задіюється звичайний робо механізм, подібний до зборки автомобілів. Потім це механізм доповнили зварювальним апаратом і спеціальними програмними засобами, що дозволяють друкувати 3D об’єкти з металу.

У випадку з новим мостом, автоматизованих будіваельників буде двоє і вони почнуть будувати міст з двох сторін, доки не зійдуться разом. Перший міст планується не таким вже довгим – всього 8 метрів. Але в MX3D вже обіцяють, що на цьому не зупиняться і в їх планах – будівництво величезних мостів по всьому світу.

Що ж, можна побажати тільки успіху у цій прекрасній справі, а нашим українцям брати приклад з закордонних колег!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>