Еко пульт дистанційного керування

Пульт

Ми продовжуємо розповідати вам про новітні еко-технології. І поговоримо ми сьогодні про еко-пульт дистанційного керування до телевізора.

Як всім нам відомо, одним з найбільших джерел бактерій як у нас вдома, так і, особливо у готелях – є саме пульти до телевізорів.

Подруги з іспанії, що живуть у Валенсії, інженер Алісія і маркетолог Марія вирішили раз і назавжди позбутися цих пристроїв і створили одноразовий пульт дистанційного керування для телевізора з картону!

Свій винахід подруги назвали bwito. Цей пульт ДК вироблений повністю з картону, тому все, що від нього залишиться, на 100 % піде у землю!

Цьому винаходу вже віддали належне у багатьох країнах світу, а от готелі Мексики вже почали закупляти ці пульти для своїх потреб. Там вважають, що вони вигідні не тільки, як еко-технології, але і набагато дешевше звичайних пультів.

І це ще не всі корисні властивості цього диво-пульта. Після використання пульту, і діставши з нього мікро батарейку, його потрібно посадити у горщик і поливати. І дуже скоро з нього виросте м’ята, майоран тощо, насіння яких попередньо були заховані у пульті.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>