Біопаливо – це реальність!

Біопаливо

Давненько у нас в журналі не було новинок науки і техніки. Сьогодні я вам розкажу про японське технічне диво, яке нещодавно стало реальністю.

Вже давно вчені з усього світу шукали можливості використання біопалива для двигунів внутрішнього згорання. Вони прийшли до висновку, що саме цей вид палива дозволить вирішити проблему автопробігу на великі відстані без додаткової заправки. Також біопаливо здатне значно покращити невтішну екологічну ситуацію на планеті. Головною проблемою під час досліджень було велике навантаження на двигун під час використання такого палива.

Але, все-таки, вдалося – нещодавно на рейс вийшов перший у світі автобус на біопаливі, і сталося це у японському місті Фудзісава.

Втілити цей амбіціозний проект у життя змогла компанія Euglena, яка на даний момент вирощує водорості ‘’Евглена зелена’’ у промислових масштабах. Ці водорості складаються з масляної субстанції і мають у своєму складі хлорофіл, чим і зацікавили виробників.

Компанія Euglenaзаключила контракт з японським виробником грузовиків і автобусів Isuzu. Автобус саме цієї компанії і вийшов нещодавно на свій перший рейс, поки що він лише один і здійснює 22 рейси за день.

Але проблема навантаження на двигун залишається актуальною, зараз Isuzu і Euglena планують за 4 роки повністю перейти на використання біопалива, яке зовсім не буде шкодити двигуну і буде здатне забезпечити екологічно чисту роботу техніки з двигунами внутрішнього згорання по всій нашій планеті.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>