Серфінг на Камчатці

Льодовий серфінг

Серфінг – чи знайоме вам це слово? Так-так, катання по хвилях на дошках – що може бути романтичніше! Ну, звісно, я трохи граю поняттями, але, думаю, суть зрозуміла. Той, хто раз це спробував, залишеться серфером до кінця свого життя.

Хоча серфінг ще не включений в програму олімпійських ігор, це вже давно повноцінний вид спорту, у якому проводяться навіть чемпіонати світу.

Але сьогодні трохи  не про це.

Всі ми звикли, що Серфінг, крім хвилі, дошки і людини, це ще тепло і сонце південних пляжів. Недарма зародився серфінг саме на Гавайських островах.

Але, побачивши відео наприкінці статті ви переконаєтеся, що душа справжнього серфера творить справжні дива. Костянтин Кокорєв зняв п’ятнадцятихвилинний документальний фільм про те, як група серферів вирішила спробувати свої сили на льодових хвилях Камчатки!!!

У цьому відео ви знайдете все – і мистецтво, і спорт, і людську душу! Повірте мені, його перегляд вартує 15 хвилин вашого дорогоцінного часу.

Робіть те, що вам справді подобається, і для вас ніколи не будуть виникати перешкоди.

Приємного перегляду!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>