З НОВИМ РОКОМ еКОНЯ!

З НОВИМ РОКОМ, еКОНЯ
Цьогоріч наше прекрасне фестивальне місто Львів поповнилося ще одним прекрасним фестивалем ‘’ЕКОНЯКА’’, що цього року пройшов, я вважаю, з великим успіхом.

І не дивлячись на революцію в Україні, мистецтво має жити, і організатори запевняють, що підготовка до ЕКОНЯКИ – 2014 триває. Ну а зараз на порозі Новий Рік, і щоб подарувати львів’янам новорічний настрій, організатори дарують нам прекрасний суботній музичний вечір.

У суботу  21 грудня 2013 року у палаці Гната Хоткевича відбудеться безкоштовний концерт ‘’З НОВИМ РОКОМ, еКОНЯ’’.

На нас з вами чекає виступ стильного і трошки божевільного Олега Калитовського і його неперевершеного гурту ‘’Барви Блюзу’’, lounge гурту ‘’Подорож по вертикалі’’ (я вже стільки чув їх у запису, і ніяк не міг попасти на їх виступ. І ось нарешті це здійсниться) і чуттєвої, живої і пульсуючої  ‘’ATMASFERA’’.

Також в рамках концерту відбудеться виступ молодого, але дуже амбіційного і цікавого театру «Wind of change».

Отже, я думаю ви зі мною погодитися, такий вечір просто неможливо пропустити. Зустрінемося 21 грудня у палаці Хоткевича!

Всім вам друзі, бажаю терпіння у цей нелегкий для держави момент і з наступаючими вас святами!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>