Юрій Шутко у Києві

24 лютого в Києві, у Національній філармонії України, виступить заслужений артист України Юрій Шутко, який відомий не тільки своїм талантом, але і тим, що грає на золотій флейті, єдиній в Україні.

Відомо, що звучання інструменту залежить від металу, з якого він виготовлений. Чим більше щільність металу, тим ширше палітра звуків, яку видає інструмент; золота флейта по тембру дуже нагадує скрипку.

Як розповідає сам Юрій, цей чарівний інструмент він придбав у Лондоні, в спеціальному магазині, що продає, у тому числі, флейти із спеціального, унікального, сплаву золота.

Юрій Шутко виступить разом з заслуженим артистом України Юрієм Котом. У програмі виступу  варіації на тему “Зелені рукави” невідомого автора. Але часто авторство приписують англійському королю Генріху VIII. Дослідники припускають, що дані варіації він адресував Анні Болейн, своїй майбутній другій дружині, яка, як відомо була страчена за зраду. Також, із відомих творів, на концерті буде виконаний уривок з опери француза Жюля Масне “Таіс”. Сюжетом для її написання стала історія відомої куртизанки, яка згодом все таки закинула своє ремесло і прийшла до Бога. Віруючі християни знають її, як Таіс Єгипетську.

Юрій Шутко справжній митець, майстер своєї справи, що підтверджується лауреатством у багаточисленних міжнародних конкурсах, до того ж Юрій чи не єдиний в Україні флейтист, що дає сольні концерти.

Кияни і гості міста, не пропустіть нагоду відвідати цей “унікальний” концерт. Надіюся, що Юрій завітає і до інших міст України, у тому числі і до Львова. Надзвичайно цікаво почути соло-флейту вживу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>