Яйбахар – унікальний музичний інструмент!

Яйбахар

Що робити музиканту, якому набридли звуки з класичних музичних інструментів? – Cтворювати нові! Саме так і вирішив турецький музикант Геркем Шен.

Геркем створив новий, абсолютно унікальний інструмент, який назвав Яйбахар. Це повністю акустичний інструмент, з якого звук видобуваються шляхом коливання струн, що передаються через виті пружини на рамки барабанів. А вже мембрани перетворюють вібрації рамок у звук, який вже ‘’бігає’’ по пружинах. У результаті з’являється гіпнотичний звук і унікальні емоції від його прослуховування.

Інструмент по факту вийшов дуже складним, однак Геркем Шен, звісно ж, з легкістю на ньому грає і створює чаруючі мелодії. Так як яйбахар робився для душі, то поки що музикант не планує масове виробництво. Наразі Геркема влаштовують власні експерименти з чарівним звуком яйбахару у власному будинку!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>