XIII Міжнародний форум “Музика молодих”


З 11 по 30 березня 2013 року одночасно у Києві і, вперше, у Львові відбудеться тринадцятий Міжнародний форум “Музика Молодих” Організацією даного дійства є Міністерство Культури України, а також Національна спілка композиторів України.

 
Даний форум є унікальною подією для України, так як це чи не єдиний захід в Україні, де можливо ознайомитись з сучасними музичними тенденціями “класичної музики” не тільки України, але і інших європейських країн.

 
Вас очікують музичні майстер-класи (з 11 по 16 березня, Київ), лабораторія музичної критики (22 березня – Київ,23 березня – Львів), а також протягом усього форуму – 14 концертів, в програмах яких – близько 70 творів європейських композиторів. До участі у форумі, крім України, запрошені колективи Австрії, Німеччини, Франції і Польші. Україну на форумі представлять такі колективи, як музичний ансамбль Рікошет (Київ), Ensemble Nostri Temporis (Київ), ансамбль Константи (Львів) і Національний ансамбль Київська камерата.

 
У Києві події форуму будуть відбуватись у Домі освіти та культури “Майстер Клас”, залі Goethe-Institute та в Національній філармонії України, а у Львові – у приміщенні Національної музичної академії ім. М. Лисенка і у Львівській філармонії.

 
Закриє тринадцятий музичний форум “Музика Молодих” в Національній філармонії України концерт відомого німецького ансамблю “musikFabrik”.

 
Основна задача цього форуму полягає у підтримці молодих композиторів на шляху творчого експерименту, пошуку і прагнення самовдосконалення, а отже форум спрямований на підтримку і розвиток нового музичного мистецтва.

 
Запрошую всіх львів’ян і киян приєднатися до свята сучасної класичної музики, слідкуйте за докладнішими анонсами у Львові і Києві.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>