Український тур пам’яті Уітні Х’юстон


У лютому 2013 року на українців очікує унікальне шоу – вони першими у світі почують пісні Уітні Х’юстон за допомогою 3D-голограми співачки. Концерти відбудуться в Києві, Донецьку, Дніпропетровську і Одесі.

Для вшанування пам’яті великої співачки, до нас у гості приїжджає Нарада Майкл Уолден – всесвітньо відомий музикант і друг Уітні Х’юстон. Він грав разом з Міком Джагером, гітаристами Джоном Маклафліном і Джефом Беком; створював саундтреки до таких фільмів, як Охоронець, Ліцензія на вбивство. Також продюсував хіти зірок,таких як Барбара Стрейзанд, Стіві Уандер і Уітні Х’юстон і інших.

Під час українського туру хіти Уітні Х’юстон наживо заспіває українська співачка Олена Штефан.

На концертах Нарада і всі присутні згадуватимуть найяскравіші моменти творчості Уітні Х’юстон, на екранах будуть демонструватись відповідні фотоколажі і відеоряди.

Майкл Уолден виконає композиції пам’яті Х’юстон, в тому числі – з Оленою Штефан, решту ж концерту він пробуде за ударною установкою Олена також присвятить Уітні декілька своїх композицій і виконає найвідоміші хіти Уітні Х’юстон. Над сценою буде продемонстроване шоу повітряних гімнастів.

Сюрпризом концертів стане стане сама Уітні, яка “постане перед глядачами” у 3D голограмі, що э унікальним явищем у світовій практиці концертів пам’яті .

У Києві концерти відбудуться 5 лютого в концерт-холлі Freedom і 10 лютого в Жовтневому палаці. В Донецьку концерт відбудеться 6 лютого, у Дніпропетровську – 8 лютого, а в Одесі – 9 лютого.

Нагадаю – померла Уітні Х’юстон 11 лютого 2012 року в Лос-Анджелесі, на 49 році життя. Трапилось це перед самим нагородженням премії Гріммі, на яке прилетіла співачка. Тіло її було знайдено у ванній обслуговуючим персоналом готелю. Згідно висновків, у ванній з Уітні стався серцевий напад; як відомо, вона останнім часом зловживала наркотичними речовинами.

Український тур пам’яті Уітні Х’юстон: 3 коментаря

    1. Ну якщо б так цілий концерт був, то згоден – набридло б. А так, я думаю, що одна – дві пісні в такому форматі тільки прикрасять концерт!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>