У Львові відкрилася дитяча студія звукозапису ”Формат+”

Студія звукозапису ‘’Формат+’’
Продовжуємо тематику звукозаписуючих студій. Декілька днів назад у Львові сталася унікальна подія, а саме 30 вересня відбулося відкриття першої в Україні бібліотечної студії звукозапису для дітей ‘’Формат+’’, що відтепер знаходиться в центральній дитячій бібліотеці м. Львова.
Відкриття цієї студії стало можливим завдяки проекту ‘’ Музичний Bonus Track’’ і програми ‘‘Бібліоміст’’.

 

Як зазначають організатори, основна ідея відкриття такої студії не тільки допомога і сприяння дитячій творчості, але і розуміння того, що бібліотеки мають виконувати функції не тільки збереження і передачі інформації, але і бути простором для творчості і реалізації мрій.

 
Все почалося з конкурсу, представники програми ‘‘Бібліоміст’’ пообіцяли 5 найкращим українським бібліотекам обладнання та додаткові кошти для створення звукозаписуючих студій . І ось після співбесід з керівниками бібліотек і інспекцій, визначилися 5 переможців. Львів став першим містом, де відбулося відкриття такої студії.

 
Потрібно зазначити, що користуватися цією студією діти зможуть абсолютно безкоштовно, отже кожна дитина отримує унікальні можливості для реалізації свого таланту.

 
Студія пристосована для аудіо запису пісень, є достатньо місця і необхідне обладнання для музичних репетицій і озвучки дитячих фільмів. А також у ній будуть проходити дитячі концерти.

 
На відкритті студії виступив вже відомий українцям скрипаль-віртуоз Олександр Божик, який щиро порадів за дітей і зазначив, що якщо б такі бібліотеки були у його дитинстві, він би з них не вилазив.

Отже, Львів дав гарний старт для здійснення дитячих мрій. Чекаємо нових приємних новин про відкриття дитячих студій звукозапису в інших містах України.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>