Sziget у Києві

Sziget
Як відомо меломанам, вже близько 20 років в Угорщині проводиться один з найбільших музичних фестивалів Європи – славнозвісний Sziget. І ось, сьогодні з’явилася дуже цікава інформація саме для українських прихильників фесту.

З 2014 року в Києві, буде проводитись новий міжнародний фестиваль Sziget Kyiv, про це підписали угоду Київська міська адміністрація з Sziget Cultural Management Ltd – організатором щорічного фестивалю  Sziget в Угорщині. Місце проведення – Труханів острів.

Олександр Попов, голова київської міської адміністрації, заявив, що на Трухановому острові вже почалися роботи по його благоустрою.

Перший фестиваль Sziget Kyiv має відбутися наприкінці червня 2014 року, і крім музичної частини, на фестивалі плануються спортивні змагання, художні експозиції, галереї під відкритим небом, театральні вистави і дитячі програми.

Я думаю, українських меломанів найбільше цікавить питання, чи побачимо ми на фесті світових зірок? Думаю, що це цілком реально, до того ж, сподіваюсь, що на нас, завдяки участі іноземної компанії, чекають концерти та шоу світового рівня.

Отже, з нетерпінням чекаємо наступного року і сподіваємося, що всі домовленості між Україною і Угорщиною втіляться у життя!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>