Шведський шаман – Ульф Содерберг

Ульф Содерберг
Буквально вчора я випадково познайомився з творчістю шведського композитора Ульфа Содерберга, про якого і хочу вам сьогодні розказати.

Нажаль, інформації про нього у всесвітній мережі не дуже багато, але якщо в двох словах…

Ульф починав свою творчість з музичних робіт для комп’ютерних ігор і інших мультимедійних продуктів. Але щось, напевно, підсказало йому, що потрібно розвиватися далі. І ось у 1995 році він видає свій перший альбом.

Стилістика музики Ульфа Содерберга – dark ambient, що складається, в основному,  з фонової музики і неймовірної перкусії. Особливістю його творчості є особливе етнічне і фольклорне наповнення музики народів Півночі, що створює неймовірну атмосферу під час прослуховування його композицій. Ульф запрошує поринути нас у атмосферу особливої північної природи, познайомитися з кельтами і їх шаманізмом, пізнати таємниці прадавніх північних народів. А як проходять його живі виступи, я можу тільки уявити.

Також хочу зауважити, що його музику потрібно слухати тільки у хорошій якості і, бажано, на професійній апаратурі, інакше частину його музики ви просто можете не почути.

Ще одна цікава деталь, Ульф створював музику як під своїм іменем (три альбоми – Vindarnas Hus, Tidvatten, Nattlius), так і під псевдонімом Sephiroth (альбоми – Cathedron і Draconian Poetry), хоча напрямок музики був абсолютно однаковим. Напевно, так цікавіше.

З 2005 року від Ульфа ні слуху ні духу. Можливо він вирішив відійти від музики, але хочеться вірити, що зараз він працює над новим альбомом, щоб в черговий раз подарувати нам порцію фантастичного північного dark ambienta.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>