Премія ‘’YouTube Music Awards – 2013’’

YouTube Music Awards
Я думаю, кожен з вас знає, що таке YouTube. Масштабність цього відео ресурсу, мені здається, вже просто не має меж.  Але YouTube ніколи не зупиняється на досягнутому, і цьогоріч на нас очікує, як заявили його організатори, ще одна музична премія ‘’YouTube Music Awards’’.

Відеохостинг YouTube з’явився на початку 2005 року. Він був створений Стівом Ченом, Чадом Херлі та Джаведом Карімом. Перший ролік на найвідоміший у світі відео ресурс був завантажений 23 квітня 2005 року самим Джаведом, який протягом 18 секунд демонстрував нам зоопарк Сан-Дієго.

Щоб зрозуміти всю масштабність цього ресурсу, спробуйте осягнути: в наш час кожну хвилину на  YouTube завантажується більше 60 годин відео матеріалу.

Зважаючи на свою величезну популярність у світі, компанія YouTube вирішила організувати нову музичну премію. Вже підтвердили свою участь у церемонії Емінем і Леді Гага, а також гурт Arcade Fire. Художнім керівником шоу виступить режисер Спайк Джонс, ну ведучим – актор Джексон Шварцман.

YouTube

Основна церемонія відбудеться у Нью-Йорку, але частина заходів відбудуться також у Сеулі, Москві, Лондоні і навіть Ріо-де-Жанейро, звідки будуть вестися прямі трансляції.

Номінації премії будуть оголошені вже 17 жовтня, ну а сама церемонія відбудеться 3 листопада 2013 року.

Те що, YouTube започаткували власну музичну премію, я вважаю, правильним кроком. Популярність цього ресурсу вже давно ‘’перевершила світову’’. Але поки що невідомо по яким критеріям, та і ким саме будуть оцінюватися музичні відео. Тому чи буде ця премія об’єктивною, покаже час.

Особисто я чекаю з нетерпінням. Сподіваюсь, що трансляцію церемонії можна буде побачити в  YouTube.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>