Підсумки Євробачення – 2013

Євробачення
Ось і закінчився черговий конкурс Євробачення, де Україна, вже за хорошою традицією, зайняла високі місця. Але про все по порядку.

Цього року у порівнянні з минулим, учасники конкурсу мене здивували. Було дійсно багато сильних номерів і, що найголовніше, талановиті і голосисті виконавці. Особисто мені саме за голосовими даними найбільше запам’яталися Нідерланди і Литва, але ось самі пісні у них, на жаль, були дуже слабкі.

Що стосується України, вважаю що сам номер, а також голосові дані Злати Огнєвіч обговоренню не підлягають – все було на дуже хорошому рівні. А ось сама пісня – тут окрема розмова, раніше я не знав, що може бути пісня без мелодії, але автори пісні “Gravity” відкрили мені очі. Моя думка, що це ганьба, вести таку пісню для дійсно сильної співачки на Євробачення. Але за рахунок своєї краси і хороших вокальних даних, Злата подарувала нам 3 місце, і, звичайно, я цьому радію.

Данія – однозначно були пісні набагато сильніше, щодо Азербайджану – хлопець виступив непогано, талановитий, сподіваюся, що 2 місце на Євробаченні дасть йому хороший поштовх у творчості.

Запам’яталися також такі країни, як Білорусія, Греція, Естонія.

Взагалі, враження від самого шоу найкращі, рівень Євробачення росте, це головне. Сподіваюся, з кожним роком фестиваль буде кращий і кращий, головне щоб усі країни вибирали дійсно самих гідних!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>