Олегу Калитовському – 50!

Калич Блюз
Чи знаєте ви Олега Калитовського?  Я думаю, в музичних колах Львова не знайдеться жодного меломана, який би не знав Олега. 20 січня 2014 року  Олегу виповнюється 50 років, і з цієї нагоди 21 січня 2014 року о 19 00 у Хмільному Домі Роберта Домса він організовує велике музичне свято, де, крім його гурту ‘’Калич Блюз’’, виступлять гості – гурти ‘’Ойкумена’’, ‘’Барви Блюзу’’, ‘’S.W.D’’, ‘’Bazooka Band’’, ‘’K 402’’ і ‘’Rock-Fellers’’. Також Олег презентує свою чергову поетичну збірку ‘’50 на 5’’.

Блюз Калича – ні з чим не зрівняний! Ми звикли, що класичний блюз – це душевна лірика, а блюз Калича – це не тільки душа, але і настрій, голос і… іронія. Саме іронічні нотки і фірмовий вокал Олега Калитовського завжди відрізняли його від решти українських блюзменів.

Починав Олег у далеких вісімдесятих. З початку своєї творчої діяльності він був задіяний у таких гуртах як Собача Радість, Сталкер, Діти Тяжкого Року, Аптека, White Troop, +GG+, Відвертий Крик, Сігал Спожив Спілка, Неборок, Блюз Плюс. І ось з 2001 року осів у ‘’Калич Блюз’’.

За час своєї довгої творчої біографії він встиг попрацювати з такими монстрами львівської андерграудної сцени, як Тарас Чубай (Плач Єремії), Романом Чайкою (Мертвий Півень), Ігорем Мельничуком (Брати Гадюкіни), Віктором Небораком (Неборок) і іншими.

Всі, хто знайомий з творчістю Калича, я впевнений, обов’язково будуть на цьому концерті, ну а ті меломани, хто ще не знають, хто такий Олег Калитовський – ви обов’язково маєте потрапити на цей концерт і відчути неперевершену  – веселу і позитивну атмосферу ‘’Калич Блюзу’’!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>