Новий проект Мадонни

Secretprojectrevolution 24 вересня  на світ з’явився новий творчий кіно-проект співачки Мадонни і фотографа Стівена Кляйна – короткометражна стрічка Secret Project Revolution.

 

Ідея створення стрічки належить Мадонні, а режисером виступив якраз Стівен Кляйн. Тривалість фільму 17 хвилин, і, як зазначають самі автори фільму, ідея стрічки полягає у тому, що кожен має право на самовираження, як в житті, так і у творчості, і не має і не може за це переслідуватися.

 

Сама Мадонна відзначила прем’єру в Gagosian Gallery у Нью-Йорку. Підтримати поп-діву прийшли її колишній чоловік – актор Шон Пенн, акторки Ліндсі Лохан, Люсі Лью і інші знаменитості. Також поруч з Мадонною був її старший син Роко Джон Річі.

 

Цей фільм запустив глобальний проект Мадонни Art  For Freedom, який закликає людей усього світу ділитися своїм персональним баченням свободи і виражати це через мистецтво – у формі музики, поезії, відео, фотографії тощо. Всіх бажаючих поділитися своєю свободою з усім світом, Мадонна закликає направляти свої роботи на ArtForFreedom.com. А всіх, хто бажає підтримати проект – рекламувати цей сайт у соцмережах.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>