Музичний вечір у журналі ”Мистецтво і люди”

Anastacia

Давненько у нашому журналі не лунало хорошої  і якісної музики. Сьогодні хотілося б заповнити цей пробіл.

Перше відео – абсолютно новий кліп від золотого голосу Америки співачки Анастейші – ‘’ Staring at the Sun’’.

Йдемо далі – гангстерська діва Лана Дель Рей різко змінила свій музичний імідж і останнім часом перейшла на так званий псіходелік-поп, що і зайвий раз підтверджує одне з останній її відео - “Ultraviolence”.

Неперевершений Woodkid! Слухаючи його музику, повністю поринаєш усередину себе. Свої музичні образи він прекрасно доповнює візуалізацією у своїх кліпах. Переконайтеся у цьому самі; до вашої уваги його останнє відео “Thegoldenage”, у якому музичну партію вдало доповнив MaxRichter.

Ну і наостанок ще одна чорно-біла робота: cер Пол Маккартні нещодавно також представив свій новий кліп на пісню «Early Days», у якому прийняв участь також Джонні Депп, який, як відомо, сам досить непогано співає, і паралельно кіно робить також музичну кар’єру.


Я щиро сподіваюся, що вам сподобалась ця відео добірка. І хотів би отримати від вас зворотній зв’язок, чи варто на постійній основі в нашому журналі виставляти відео кліпи відомих виконавців і у якому форматі вас це цікавить? Кліпографія конкретного виконавця, кліпи по стилям музики, чи так як сьогодні – нові і цікаві відео кліпи? Залишайте ваші пропозиції у коментарях!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>