Музична ностальгія (відео)

Patron На днях я поринув у ностальгію завдяки цікавим і незабутнім виступам виконавців, які мені пощастило побачити на власні очі. І сьогодні я хочу поділитися цими прекрасними спогадами з вами, шановні читачі.

Можливо, дехто з вас вперше почує про тих чи інших виконавців і відкриє для себе нові сторони сучасної музичної культури. Перші у цьому списку, Apocalyptica. Якже ж довго я чекав цього концерту; два рази вони вже давали концерти у Києві, і ось, тільки на третій раз я нарешті зміг потрапити на їх незабутнє музичне шоу. І хоч організатори підкачали з звуком і світлом, але всі хлопці виклалися на повну.

Сестри Тельнюк – поетично-музичні корифеї України. Важко однозначно окреслити їх стилітику, але, я думаю, це і не так важливо. Саме важливе, що сестри популяризують поезію відомих українських поетів, а також мають у своєму репертуарі не менш прекрасні музичні твори власного авторства. Запис з концерту, який я пропоную вашій увазі – це концерт 2011 року, презентація їх нового проекту – ‘’Дорога зі скла’’ на вірші Оксани Забужко, який відбувся на малій сцені театру ім. Марії Заньковецької.

Тарасова Ніч – етно-фольк гурт зі Львова, який у березні 2012 року прийняв участь у незвичному, цікавому і унікальному проекті Шальоний Трамвай, присвяченому черговій річниці святкування днів Тараса Григоровича Шевченка. Вони наважились виконати ‘’Заповіт’’, який особисто я вважаю найкращою піснею у репертуарі гурту.


В квітні 2012 року до Львова приїжджав Ян Бедерман з своїм проектом Оркестр Інтуїтивної Музики. Насправді, якщо описувати творчість гурту і філософію Яна Бедермана, то на це не вистачить і декількох статей. Більш докладно про мої враження можете почитати тут і тут. Але їх музика – це завжди імпровізація і внутрішня медитація, яка дає унікальну можливість хоча б частково доторкнутися до свого власного Я, і зрозуміти деякі речі, на які давно не міг знайти відповіді.

Наступний запис – це виступ солістки Луганської філармонії Юлії Скороход з її унікальним сопрано. Концерт відбувався в Ужгороді восени 2012 року під час фестивалю органної музики.


Ну і останній запис на сьогодні – етно-гурт з Санкт-Петербургу – Theodor Bastard, який декілька тижнів тому відвідав Львів. Енергетика гурту – просто шалена. Унікальний голос вокалістки, по-доброму шалена музика, і подорож у інший вимір всесвіту – все це ви зможете почути, відвідавши концерти гурту у вашому місті.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>