Марія Яремчук на Євробаченні – 2014

Марія Яремчук
Напередодні новорічних свят, став відомий представник від України на пісенному конкурсі Євробачення – 2014, що відбудеться цього року у Копенгагені. Переможницею, завдяки голосуванню телеглядачів та журі у студії, стала Марія Яремчук з піснею ‘’Tick-Tock’’. Не дивлячись на зростаючі відмови від участі у Євробаченні кожного року, Україна і надалі буде приймати участь у конкурсі і нам буде за кого вболівати!

Для тих, хто не знає, нагадаю, що Марія – це дочка всім відомого Назарія Яремчука, що помер, коли дівчинці було лише 2 роки.

Ще з дитячих років Марія вирішила піти по стопах батька і почала професійно займатися вокалом. На даний момент найуспішнішим роком для співачки видався 2012 рік, коли вона успішно виступила у телепроекті ‘’Голос Країни’’, де у команді Олександра Пономарьова зайняла в результаті 4 місце. Ну а трохи пізніше здобула почесне третє місце на фестивалі ‘’Нова Хвиля – 2012.’’

Ну і наприкінці 2012 вона вперше спробувала себе у відборі до Євробачення від України, але зайняла лише 5 місце.

І ось з другої спроби вона нарешті пробилася у фінал престижного конкурсу, причому абсолютно справедливо. Пісня весела, хітова, так би мовити. Так що, думаю, має сподобатися європейському глядачеві. А дівчина, а дівчина яка!!! Хоча особисто мені хотілося, щоб Марія заспівала щось українське,бо у цій пісні не розкривається і 50 % вокальних можливостей Марії.  Але Європі вже давно потрібне шоу, а не голос!

А як ви вважаєте, шановні читачі, чи здатна Марія перемогти з цією піснею?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>