Концерт-експеримент, частина 1: Новий вимір слухання музики

Cліпа дівчина
Цього тижня у п’ятницю, 22 листопада 2013 року, у Львові відбудеться дуже незвичний концерт.

У будинку культури УТОС, що по вул. Замарстинівській, 130, о 19:00 для вас будуть виступати фольковий оркестр ‘’Тарасова ніч’’, гурт ‘’Один в каное’’, бітбоксери з капелою бандуристів ‘’Карпати’’ і інші артисти. Як бачимо музична програма підібрана дуже цікава, і сумувати вам точно не доведеться. Але є один нюанс…

Концертну програму організатори назвали досить незвично ‘’Концерт-експеримент, частина  1: Новий вимір слухання музики’’. Чому експеримент?  Тому що всі глядачі не будуть бачити того, що відбувається на сцені; наскільки я зрозумів, всім видадуть пов’язки на очі. Ми не зможемо бачити, а будемо лише відчувати музику!

Я думаю багато з нас під час душевного концерту не раз заплющували очі, щоб насолодитися музичним моментом.  Але ‘’не бачити музику’’ більше однієї години – це буде дуже сміливо, незвично і повчально, я так думаю.

Це дуже добре, що саме через музику організатори запрошують нас у сліпий, але, мені здається, такий цікавий світ.

Колись я був під дуже сильним враженням від книжки Володимира Короленко – ‘’Сліпий музикант’’.  Світ сліпих – складний, цікавий і незрозумілий водночас. Проникнути у нього і відкрити щось нове у собі нам допоможе даний концерт.

Вхід символічний – 10 гривень, а також диск CD-R (для запису аудіо-книг для бібліотеки незрячих).

Прийдіть на концерт і відчуйте музику по-новому!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>