Концерт Єгора Грушина у Львові

Єгор Грушин

Сьогодні я хочу запросити вас на концерт надзвичайного піаніста Єгора Грушина, що символічно відбудеться у перший день весни – 01 березня 2015 року.

Я вже неодноразово був на його концертах, а також мав честь поспілкуватися з ним (інтерв’ю ви можете прочитати тут). Так от, його музика – це музика нашої з вами душі: десь ми чуємо тривогу, тут серце наповнене коханням, а там ми стоїмо перед важким вибором… Але найбільше, чим для мене цінна його творчість – це те, що Єгор завжди дарує нам надію!

У доробку Єгора Грушина вже три прекрасних альбоми, найкращі композиції з яких ви і почуєте на концерті. Грати він буде не один, а у супроводі струнного квартету.

Сам Єгор зазначає, що у концерти у Львові для нього завжди особливі, адже саме у нашому прекрасному місті і почалася його творча кар’єра.

Одже, концерт відбудеться  01 березня 2015 року о 18 00 у Львівській філармонії. Квитки від 80 до 120 грн. Придбати їх ви можете тут.

Я саме сьогодні брав квиток і можу сказати, що місця ще є, але не так багато, так що поспішіть!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>