”Дев’ятка” від ”Illusions”

Illusions
Отже, це трапилось. Грудень 2013 року подарував нам новий альбом гурту ‘’Illusions’’ під лаконічною назвою ‘’9’’.

З гуртом ‘’Illusions’’ я познайомився всього пару місяців назад на їх акустичному концерті.  Неповторний романтичний вокал Андрія Бочка і прекрасна, ні на що не схожа музика: віолончель Роксолани Пахолків, клавішні Єгора Грушина і гітара того ж Андрія залишилися у пам’яті до сих пір.

Звісно, я з нетерпінням чекав новий альбом. І можу сказати наперед, що мої очікування повністю виправдались.

Альбом, хоч і має серйозні за змістом пісні, витриманий  у романтичному дусі і є дуже гармонійним. Що хотілося б відзначити, це те, що музика гурту стала набагато цікавіша. Ще одна відмінна риса альбому – нажаль, всього одна інструментальна композиція Inspiration.

Особисто мені найбільше сподобалися дві пісні – ‘’Твої слова’’ і ‘’Лише один раз’’, хоча кожна пісня у цьому альбомі просто надзвичайна і слухається весь альбом на одному диханні. Як дуже влучно зауважив один з фанів гурту – від цих пісень хочеться літати.

Взагалі, альбом однозначно рекомендується до прослуховування, особливо для тих, для кого романтика – це частина його життя. Думаю, диск також стане прекрасним доповненням до романтичних вечорів з коханою людиною.

Я дуже радий за учасників гурту ‘’Illusions’’. Вони зайняли фактично вільну музичну нішу, у якій прекрасно себе почувають. Бажаю успіху даному альбому, а також неперервних творчих успіхів колективу ‘’Illusions’’.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>