“Акваріум” розпадається?

Акваріум
Відомий музичний гурт “Акваріум” припиняє діяльність в нинішньому вигляді, про це повідомив сам Борис Гребенщиков – лідер гурту, який в 2012 році відсвяткував 40-річчя творчої діяльності.

В ефірі радіостанції “Эхо Петербурга” музикант заявив, що після декількох весняних і літніх концертів, хоче ‘’піти у партизани’’. Борис Гребенщиков зауважив, що станом на сьогодні гурт “Акваріум” повністю припинив студійну діяльність.

“Акваріум” – один з найстарших нині чинних російських рок-гуртів. Склад гурту за 40 років його існування  часто змінювався, і лише лідер і натхненник групи Борис Гребенщиков (відомий як БГ) є учасником колективу з самого моменту його створення в 1972 році.

Що ж, побажаємо успіху Борису у його партизанській діяльності, і сподіваємось, що він все ж таки повернеться до нас, сповнений нового натхнення і з новими піснями.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>