Проект ”’На вихідні з сім’єю у музей”

Музеї Львова

Я думаю, для багатьох не буде відкриттям факт, що музейний Львів занепадає. Річ навіть не в експонатах (хоча зараз їх стає все менше і менше – крадуть), а у відвідувачах – музеї практично пусті.

Причина цьому надзвичайно проста – тотальна комп’ютеризація суспільства, яка починається фактично з народження нової людини.

І надзвичайно приємним є факт, що є ініціативні люди, які хочуть повернути довіру населення до музеїв і відновити їх освітню і пізнавальну функцію. Саме з цією метою Центр розвитку туризму м. Львова при сприянні керівників самих музеїв з 01 червня 2014 року започаткували проект ‘’На вихідні з сім’єю у музей’’.

Я думаю сама назва каже за себе, батьків з дітьми запрошують на цікаві екскурсії і майстер-класи до львівських музеїв абсолютно безкоштовно (звісно що в певні дні – на вихідних і в обумовлені години).

На даний момент участь у проекті приймають 24 музеї Львова. Завершення проекту планується наприкінці 2014 року.

З повним переліком музеїв, що приймають участь у проекті – ви можете ознайомитись тут.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>