Музей тіла у Голландії

Музей тілаВи ніколи не замислювалося, наскільки складне, цікаве і унікальне людське тіло? І хоч ми всі вивчаємо у школі анатомію, багато нам пояснюють лікарі, ‘’інтернет рулить’’ і т.д., все ж таки, у людському тілі ще залишається безліч таємниць.

Думаю саме з метою розгадати секрети людського тіла у 2008 році голландській бізнесмен Генрі Реммерс при підтримці голландського Міністерства охорони здоров’я створив унікальний музей людського тіла.

Музей знаходиться у містечку Егстигіст, що неподалеку від Амстердаму. Для всіх, хто відвідує цей музей вперше, це завжди шок; музей демонструє діяльність нашого організму у найменших подробицях, чим до сих пір викликає безліч суперечок серед знавців анатомії.
Тіло
Будинок, у якому розташований музей, представляє собою велетенську фігуру сидячої людини, зроблену з сталі, скла і алюмінію. Тим, хто морально готовий до відвідування такого музею, пропонують подорож від коліна до головного мозку людини, яка відбувається за допомогою ескалаторів, що розташовані у будинку. Фішкою музею є спеціальні екскурсії, на яких можна не тільки подивитись на органи людського тіла, але і на конкретну їхню дію у певних ‘’стресових’’ ситуаціях.

Завдяки специфічності музею, у нього не пускають дітей до шести років. Але на даний момент розробляються можливі варіанти тематичних експозицій для дошкільнят.
Сосуди
Як запевняють керівники музею, всі відвідувачі після відвідин музею обов’язково задумаються перед тим, як випити чергову пляшку алкоголю чи викурити пачку цигарок.

Цінуйте життя і бережіть себе!
Щелепа

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>