Музей контрабанди в Одессі

Музей контрабандиНещодавно в Україні запрацював перший музей контрабанди, і символічно, що  відкрився він саме  в Одесі.

В музеї виставлено біля 150 експонатів, які розміщенні в чотирьох залах. Звісно, що більша частина експонатів – це копії, так як згідно нашого законодавства забороняється використання предметів, які фігурують чи фігурували у кримінальних справах.

У музеї можна побачити тарілки з героїну, двері автомобіля, в які замурували півтисячи сигаретних пачок, «наркотики» у хлібі і протигазах тощо.

Також, за допомогою музейних експонатів, можна прослідкувати історію контрабандистів, якщо у царській Росії була популярна контрабанда французьких парфумів, фарфору, спецій та чаю, то в радянські часи – консервованих ананасів, жіночих панчох,  закордонних журналів, презервативів і фломастерів.

Для туристів і мешканців прекрасного міста Одеси повідомляю, що знаходиться цей музей по вул. Екатерининська, 6, а вхід коштує – 40 гривень.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>