Машини міста Нант


Машини острова Нант – це виставка величезних механічних тварин, створених “руками” Франсуа Деларозі и П’єра Орефіса в рамках мистецько-туристичного проекту в місті Нант, Франція. Проект являє собою поєднання світів Жюля Верна, механічних ідей Леонардо да Вінчі і промислової історії Нанту. Знайти цю виставку ви зможете на колишній судноверфі міста.

Найвідомішими експонатами цієї виставки є Великий Слон, Морскі світи и Журавлине дерево.

Величезний механічний слон сам гуляє по парку, до того ж “бере пасажирів”. Він є копією Султанського слона – незвичної вистави, що пройшла в Лондоні в 2006 гоці.

Карусель Морскі світи, висотою майже в 25 метрів, складається з різних рухомих жителів підводного світу, як розміщені в глибинах океану, на дні і у самих лодках. Туристи і гості виставки можуть підніматись на борт лодок і механічних тварин.

Журавлине дерево – це специфічна споруда, 28 метрів заввишки. Відвідувачі мають можливість політати на механізованих птахах над садами, що знаходяться знизу. Ще на виставці розміщена цікава Галерея машин, у якій ви можете ознайомитись з їх історією.

Також на виставці розміщено багато майстерень, де можна побачити ще багато різних “чудес”!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>