Кращий музей 2013 року


Наприкінці грудня 2012 року Рада Європи визначила кращий музей на 2013 рік. Ним став музей міста Ліверпуля, відомий своєю специфічною архітектурою.
Експозиція цього музею присвячена історії цього славного міста. На думку комітету ПАРЕ з культури, науки,освіти і ЗМІ, цей музей демонструє особливе відношення до прав людини. У приміщенні музею проводяться регулярні зайняття для дорослих і дітей, що сприяє взаємодії культур і розвитку діалогу у суспільстві.
Відкрився цей музей у 2011 році, за 1,5 роки його відвідало більше мільйона чоловік. Цей музей також цікавий тим, що є найбільшим у світі музеєм, присвяченим історії міста. В експозиції музею присутні біля шести тисяч експонатів, які розкриють для вас всю історію Ліверпуля – одного з найголовніших портів світу.
Звісно, особливу роль у колекції музею займають експонати, присвячені історії групи ‘’Beatles’’. У цьому музеї виставлена сцена, на якій упершее виступили улюблені всіма музиканти.
Варто зазначити, що саме нагороження Радою Європи кращого музею відбувається з 1977 року, щорічно, разом з Європейським музейним форумом.
Ми будемо і надалі відслідковувати переможців цієї почесної премії. Ну а всіх читачів, яких занесе на туманний Альбіон, раджу обов’язково відвідати цей музей.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>