Незвичні тренди у фарбуванні волосся

Урсула Гофф

Зараз у світі фарба для волосся – практично незамінний інструмент для посилення жіночої краси! Але, я думаю, останнім часом, багатьох дівчат все більше цікавить питання, а який же новий колір спробувати?..

Велика штука – талант і фантазія. Одже, дівчата, якщо ви хочете неперевершену художню зачіску, записуйтесь до Урсули Гофф.

Урсула – перукар, що вже давно відома на весь світ завдяки своїм зачіскам і, особливо, методам фарбування волосся. Чого тільки не виробляла вона з волоссям своїх клієнтів – космічні мотиви, пастельні мотиви, а нещодавно Урсулап вирішила фарбувати волосся у кольори великих картин живопису.

Вінсент Ван Гог

Сама Урсула так само не боїться змінювати імідж і практично всі новинки пробує так само і на своєму волоссі.

Отже, останній її проект Fine Art Series– серія зачісок родом з картинних галерей. Проект особливо цікавий тим, що вводячи новий тренд, майстер особливу увагу звертає на популяризацію класичного мистецтва.

Едвард Мунк

Проект вже в перші тижні набув страшенної популярності. Як вже зазначалося вище, всі нові ідеї майстер  спочатку випробовує на собі.

Виставляючі фото свого фарбованого волосся в мережі Instagram, автор розповідає історію самої картини, про манеру художника і його коротку біографію.

Ну що дівчата, ви би ризикнули на такі шалені зміни в образі?

Джорджія О'Кіф

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>